Na klidné vlně

Zvuková lázeň pro zklidění a uvolnění

Sobota 18.5. od 18:00 do 19:00 hod

Plechovka Dubeč

Dopřejte si čas pro sebe a přidejte se k nám na zvukovou lázeň. Pohodlně se položíte na zem a necháte na sebe působit nejrůznější zvuky terapeutických nástrojů. Zvuky, které nástroje vydávají, se linou bez rytmu a navozují hluboké meditativní stavy, při kterých dochází k obnovení sebeléčebných procesů, které jsou naší přirozenou součástí. Na večerech můžete slyšet například Tibetské mísy, křišťálové mísy, gongy, Koshi zvonky, deštné sloupy a další.

Přihlášením na akci zároveň potvrzujete, že jste si pročetli následující informace a doporučení:

 • Skupinová akce se koná dne 18.5. od 18:00 do 19:00 hodin v centru Plechovka – Kalašova 196, Praha Dubeč. Parkování je možné zdarma přímo před centrem.
 • Úhrada za akci musí být připsána na účet nejpozději 4 pracovní dny před termínem akce.
 • Storno zdarma je možné nejpozději 4 pracovní dny před termínem akce.
 • Vím, že zvuková lázeň není pro mne vhodná pokud: 
  – trpím epilepsií vyvolanou zvukem, 
  – mám těžké deprese nebo trpím jinými vážnými duševními problémy, 
  – jsem v prvním trimestru těhotenství nebo po prvním trimestru a nekonzultovala jsem vhodnost zvukové lázně se svým lékařem, 
  – mám jiné závažné onemocnění a nekonzultoval/a jsem vhodnost zvukové lázně se svým lékařem.
 • Oblečte si něco pohodlného, ideální je například oblečení na jógu. Doporučuji dlouhý rukáv i nohavice a ponožky. Když se dlouho nehýbeme, tělo přirozeně chladne a teplo je pro pohodlí důležité. K dispozici budou i deky. Dalším důležitým faktorem pro hlubokou relaxaci je tma. Přineste si něco lekhého na přikrytí očí, například tmavý šátek.
 • Telefonní číslo, které je potřeba ve formuláři vyplnit slouží k tomu, abych Vás mohla kontaktovat v případě nečekaných změn.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.