Na klidné vlně

Celostní koučink

My sami nejlépe víme, co je pro nás dobré. Někdy ale potřebujeme parťáka, kterému se můžeme svěřit s tím, co nás trápí. Někoho, kdo nás vyslechne, nebude nás kritizovat nebo zavrhovat, ale naopak nás podpoří a pomůže nám na naší cestě dál.

Nemůžete dlouhodobě s něčím pohnout?
Nedaří se vám naplnit vaše touhy?
Procházíte nebo jste prošli v životě změnou, která vás vyvedla z rovnováhy a nedaří se vám vnitřní harmonii opět obnovit?
Potřebujete najít cestu, jak dál?
Nevěříte si, pochybujete o sobě?
Cítíte se vyčerpaně a bez energie?
Chtěli byste se naučit jak objevit váš vnitřní klid a jak si jej udržet ve víru neustálých změn?
Čtete sebe-rozvojové knihy, googlíte, chodíte na nejrůznější semináře, povídáte si s blízkými a stále nic nepomáhá?
Pokud jste si na některou z otázek odpověděli ano, vyzkoušejte celostní koučink. Na sezeních nabízím laskavou podporu, abyste našli sílu a vykročili směrem, kterým se toužíte vydat a s lehkostí pokračovali na vaší cestě dál. Nebudete na to sami, podíváme se na vše společně.

Individuální koučink

Celostní koučink je pro vás vhodný, pokud opravdu chcete v životě něco změnit. Nikdo nemůže zlepšit vaši situaci za vás. Kouč je váš průvodce, který vám pomůže objevit vlastní cestu. Koučování nenahrazuje terapie nebo pomoc psychologa/psychoterapeuta.

Chcete si koučink se mnou vyzkoušet? Objednejte si 30 minutové sázení zdarma.

  • Sezení 1 x 45 min          850,- Kč
  • Sezení 3 x 45 min       2400,- Kč
  • Sezení 5 x 45 min       3750,- Kč

Koučink probíhá online. V připadě zájmu mi napište nebo mi zavolejte a dohodneme se na podrobnostech. Kontaktní informace.

IMG_5188 2

Skupinové akce

Skupinová setkání ať už osobně v podobě seminářů nebo online v podobě webinářů najdete v kalendáři

Zdarma pro vás

Vnitřní klid

4 Zamyšlení o vnitřním klidu a první kroky k jeho nalezení. Nahlédněte do e-booku a inspirujte se myšlenkami, které vás zavedou na cestu za Vaším klidem.

Jak dosáhnout vnitřního klidu ve víru neustálých změn

Záznam webináře.

Dárkové vouchery

1 x 45min online

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

3 x 45min online

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

5 x 45min online

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

1 x 45min online

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

3 x 45min online

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

5 x 45min online

Koučink pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

Reference

CELOSTNÍ KOUČINK

"Koučování s Hankou jsem vyzkoušela s mírnou nedůvěrou. Popravdě jsem nevěřila, čím by pro mě bylo větším přínosem, než je terapie nebo jen obyčejné "pokecání" s kamarádkou. Nyní nechápu, jak jsem mohla mít takové předsudky. Během pár minut jsem pochopila, že jsem se nemohla více splést. Mám přečtené desítky sebe-rozvojových knih a shlédnuté mraky videí, ale nic mi nepomohlo tolik jako koučování s Hankou. Konečně jsem šla do akce a navíc tak, že jsem s tím po týdnu nepraštila, ale přidávala jsem další změny. Hančino koučování je neuvěřitelně laskavé, ale zároveň opravdu motivující ke změně. Po každém sezení jsem se cítila jako na obláčku. Věci, které nešly třeba i více než půl roku, najednou šly s takovou lehkostí. Ten pocit plné pozornosti a laskavé podpory dělal úplné zázraky! Cítila jsem se opravdu opečovávaná a odhodlaná jít do akce. Navíc Hanky naprosto upřímná radost z úspěchů byla tak nakažlivá, že mi vždy zvedla náladu. Hanka drží bezpečný prostor a klade ty správné otázky. Měla jsem tolik aha momentů. No prostě skvělé! A ještě bych ráda pochválila Hanky krásné meditace. Pomohly mi v sobě najít sílu a odhodlání jít s lehkostí do změny. Byly naprostý balzám pro duši. Koučování s Hankou moc doporučuji těm, kteří chtějí pohnout s dlouho stojícím balvanem nebo najít cestu, kam dál."

Eva Knoblová
CELOSTNÍ KOUČINK

"S Hankou se mi pracovalo velmi dobře, líbí se mi její pozitivní a uvolněný přístup. Naučila mě praktické způsoby, jak dosáhnout svých cílů. A tak jsem se díky jejímu vedení konečně pustila do dopsání mé knihy, což jsem předtím velmi, velmi... dlouho odkládala. Překvapilo mě, jak je to vlastně jednoduché, když vím, jak na to. Hani velké díky."

Monika Černá
CELOSTNÍ KOUČINK

"Hančino koučování vřele doporučuji. Hanka je moc milá, příjemná a empatická. Naučila mě “drobnosti”, které mohu využívat každý den, abych se cítila lépe. A ačkoliv mě to nestojí skoro žádný čas, vidím na sobě už po pár dnech opravdový efekt. Každodenní opakování je totiž to, co má opravdovou sílu. Už několikrát jsem na nějaké akci zažila “wow efekt”, kdy jsem prožila cosi speciálního. Vznášela jsem se na obláčku několik dní, ale potom mě každodenní život vrátil zpět do starých kolejí. Věřím, že tento přístup malých krůčků vede k trvalým změnám v životě. Každé sezení bylo zakončeno meditací / vizualizací, která mě vždy zklidnila a příjemně naladila. Moc děkuji!"

Alena Vůjtová