Na klidné vlně

Sound healing

Sound healing – léčení zvukem je krásný přístup a je neuvěřitelně účinný. Mohly bych si o něm povídat dlouho a nejlepší, jak zjistit co to vlastně je, je přijít a zažít jej na vlastní kůži. 

Je to přístup, který propojuje starodávnou moudrost našich předků a moderní výzkumy v oblasti působení zvukových vibrací. Na sezeních se používají různé terapeutické nástroje jako jsou gongy, tibetské mísy, křišťálové mísy, bubny, deštné sloupy, hlas, terapeutické ladičky, zvonky Koshi a další. Zvuky, které tyto nástroje vydávají, je forma určité energie, která se dostává hluboko do buněčných struktur. Působí ve všech rovinách našeho bytí. Cítíme je po těle, zklidňují mysl, pomáhají nám zpracovat emoce, rozvíjí kreativitu a mnoho dalšího. Pomáhají nám napojit se na sebe a na vyšší zdroj, vesmír, přírodu.

Dnešní svět je hodně uspěchaný, ale my fungujeme na jiných principech a v jiném tempu. Neustálé přetížení, stres, odpojení od sebe a mnoho dalších faktorů způsobuje, že se necítíme dobře a jsem nemocní. Mnoho studií již prokázalo, že za řadou nemocí stojí právě stres. 

Sezení s terapuetickými nástroji vám pomůže uvolnit napětí a harmonizuje vaše tělo i duši. Pomůže vám vyladit vaše buňky na zdravé vibrace a podpoří tak obnovu sebeléčebného procesu, který je vaší přirozenou součástí. 

Jsem moc ráda, že si tento přístup získává stále více příznivců a studentů. Sama učím a mentoruji na Sound Healing Academy a je úžasné pozorovat proměnu nejen studentů, ale i lidí, co chodí na sezení. Je to nádherná cesta.

Individuální sezení

Objednat se můžete na individuální sezení, která se konají v centru Plechovka, Praha Dubeč nebo ve studiu Yoon, Praha Klánovice. Záleží na vaši volbě a obsazenosti center.
  • Sezení 1 x 60 min           1800,- Kč
  • Sezení 3 x 60 min           5100,- Kč
Napište mi a dohodneme si termín a veškeré podmínky. Zvukovou lázeň můžete věnovat i jako dárek – dárkové vouchery.
IMG_4494

Skupinové akce

Přehled večerů, které pořádám můžete najít v kalendáři. Těším se na vás.

E-booky

7 zajmavostí o léčení zvukem

E-book zdarma. Začtěte se do e-booku, ve kterém vám poodhalím 7 zajímavostí ze světa léčení zvukem.

Zpívající mísy a jóga

Dopřejte si spojení blahodárných účinků léčení zvukem a jógy pro vaše tělo, mysl i duši.

Dárkové vouchery​

Individuální zvuková lázeň

Motiv tibetské mísy

Pro 1 osobu. Délka 60 min. Platnost 180 dní od zakoupení.

Individuální zvuková lázeň​

Motiv vánoční stromek

Pro 1 osobu. Délka 60 min. Platnost 180 dní od zakoupení.

Individuální zvuková lázeň​

Motiv srdce

Pro 1 osobu. Délka 60 min. Platnost 180 dní od zakoupení.

Skupinová zvuková lázeň

Motiv tibetská mísa

Pro 1 osobu. Délka 60 min. Platnost 180 dní od zakoupení.

Skupinová zvuková lázeň

Motiv vánoční stromek

Pro 1 osobu. Délka 60 min. Platnost 180 dní od zakoupení.

Reference

LÉČENÍ ZVUKEM - INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

"Byla jsem několikrát u kamarádky Hanky Bartošové na sound healingu a byl to úžasný zážitek. Jsem člověk, který se nedokáže zklidnit, natož "vypnout", ale zde se mi to naprosto úžasnou a nenásilnou formou povedlo!!! Při té více než hodině jsem se úplně odpojila od vnějšího světa a cítila, jak jednotlivé nástroje a jejich zvuky úplně rezonují s mým tělem, opravdu jsem to spojení vnímala a po skončení jsem se cítila zregenerovaná a tak o 10 let mladší!!! Vřele doporučuji sound healing u Hanky, která je nejen moje dlouholetá kamarádka, ale opravdový profesionál, všem, kteří potřebují uzdravit tělo a duši a nebo jen prostě báječně zrelaxovat a zregenerovat. Díky, Hani!!!!!"

Ivana Zelníčková
LÉČENÍ ZVUKEM - SKUPINOVÁ AKCE

"Zvukovou lázeň jsem absolvovala poprvé a byla jsem naprosto nadšena. Zvuk různých nástrojů, jejich rozdílná intenzita, provázející příjemný hlas lektorky, to je jen zlomek toho, kvůli čemu bych neváhala tuto lekci doporučit každému. Být sama se sebou, v přítmí, vnímat tyto zvuky, to je relaxace, kterou by si zasloužil každý z nás."

Radka Rozlivková
LÉČENÍ ZVUKEM - SKUPINOVÁ AKCE

"Léčení zvukem bych určitě doporučila vyzkoušet. Osobně jsem byla velice překvapená, jak se dokážu na chvilku zastavit a užít si to. Po hodině a vlastně i několik dní potom se cítím hrozně fajn."

Kateřina Laštovková