Na klidné vlně

Jóga vnitřního klidu

Jóga vnitřního klidu má za cíl ukázat vám, jak prohloubit a udržet vnitřní klid nejen v józe, ale i ve vašem životě. Pomáhá vám objevit vaše hranice, možnosti a vnitřní sílu. Ukazuje vám, jak k sobě přistupovat s láskou, pochopením a uvědoměním si vaší jedinečnosti, protože všichni jsme svým způsobem jedineční.

Jóga poskytuje řadu blahodárných účinků a jedním z nich je právě celkové zklidnění. Můžeme ztišit mysl, prohloubit vnitřní klid nebo uvolnit napětí v těle. No jo, ale co dělat, když se józe věnujete třeba několik měsíců nebo i let a nedaří se vám toho dosáhnout?


Většina lidí si myslí, že ten, kdo se věnuje józe je tak nějak automaticky vyrovnaný. A o to právě jde. Jóga je jedním z prostředků, skrze který můžeme prohloubit vědomé prožívání, zklidnění mysli nebo celkovou vnitřní rovnováhu. Důležité je ale to, jak k sobě a józe přistupujeme.Témata, která zpracovávám, vám mají pomoci získat větší sebejistotu, tím, že víte, co děláte, více si rozumíte, cítíte se v józe lépe a více vás baví. Skrze pohyb – jógu poznáváte sami sebe a dále se rozvíjíte. Vše co, se naučíte na podložce, se krásně přenáší i do vašeho života.

Plánované online a živé akce můžete najít v kalendáři.

Zdarma pro vás

Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli, i když se vám to doposud nepodařilo?

Záznam oblíbeného webináře

Proč je vědomý přístup v józe důležitý?

Přečtěte si zamyšlení nad přínosy vědomého přístupu v józe.

Vnitřní klid

4 Zamyšlení o vnitřním klidu a první kroky k jeho nalezení. Nahlédněte do e-booku a inspirujte se myšlenkami, které vás zavedou na cestu za Vaším klidem.

Online kurzy

JVK pro začátečníky

Tento 4 týdenní online kurz je pro ty z vás, kdo chcete postupovat v józe a při hledání vnitřního klidu hezky od začátku. Tedy začátečníci a věční začátečníci vítejte.

Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli

Věnujete se józe a stále se vám nepodařilo zklidnit mysli? Cítíte, že potřebujete více vnitřního klidu? Pak tento 4 týdenní online kurz je právě pro vás.

E-booky, e-kartičky

40 tipů pro zklidnění a uvolnění

40 elektronických kartiček s tipy, které vám pomohou navodit rychlou úlevu a zklidnění.

Zpívající mísy a jóga

Dopřejte si spojení blahodárných účinků léčení zvukem a jógy pro vaše tělo, mysl i duši.

Dárkové vouchery

JVK pro začátečníky

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

JVK pro začátečníky

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli

Voucher na online kurz pro 1 osobu. Platnost voucheru je 180 dní od zakoupení.

Reference

KURZ JÓGY VNITŘNÍHO KLIDU - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI

"Ahoj Hanka, tvoj kurz je naozaj skvelý, pekne prehladne spracovany aj s ukazkami. Co si odnasam do praxe je ritual pred jogou, vdaka ktoremu má joga iny rozmer ako len odcvicit asany, naozaj priniesla klud a mier v mojom vnutri. Pocitila som aj prival energie a vacsiu chut do zivota, stihnem viac vecí, ladnejsie sa pohybujem, lahsie sa dostanem do meditacie, a viac som naladena na svoju intuiciu. Videa aktivna ruka, noha atd. boli velmi pekne spracované a pouzitim bodov sa uplne inak citim v asanach. Dychanie som doteraz robila do brucha, budem sa snazit teto zvyk odburat aj ked sa musim na to stale sústreďovať...Želám pekný zvyšok víkendu a tesim sa na tvoje ďalšie kurzy❤️."

Eva
WEBINÁŘ - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI, I KDYŽ SE VÁM DO DOPOSUD NEPODAŘILO?

"Dobrý večer, právě jsem dokoukala Váš webinář o józe. Cvičím ji už několik let, ale "podomácku". 🙂 Takže to, o čem jste mluvila, mi dost dalo. Dosud jsem jógu vnímala opravdu jen jako fyzické cvičení, ve kterém navíc nedělám moc velké pokroky. Duchovní stránka mě tak nějak míjí. Třeba to teď bude jiné. Moc Vám děkuji."

Ivona