Na klidné vlně

Zvuková lázeň

Pátek 19.4. od 19:00 do 20:00 hodin

Mamut Jirny

Dopřejte si čas pro sebe a přidejte se k nám na zvukovou lázeň. Pohodlně se položíte na zem a necháte na sebe působit nejrůznější zvuky terapeutických nástrojů. Zvuky, které nástroje vydávají, se linou bez rytmu a navozují hluboké meditativní stavy, při kterých dochází k obnovení sebeléčebných procesů, které jsou naší přirozenou součástí. Na večerech můžete slyšet například Tibetské mísy, křišťálové mísy, gongy, Koshi zvonky, deštné sloupy a další.

Přihlášením na akci zároveň potvrzujete, že jste si pročetli následující informace a doporučení: 

 • Skupinová akce se koná dne 19.4. od 19:00 do 20:00 hodin v centru Mamut – Luční 824, Jirny. Parkování je možné zdarma přímo před centrem.
 • Úhrada za akci musí být připsána na účet nejpozději 4 pracovní dny před termínem akce.
 • Storno zdarma je možné nejpozději 4 pracovní dny před termínem akce.
 • Vím, že zvuková lázeň není pro mne vhodná pokud: 
  – trpím epilepsií vyvolanou zvukem, 
  – mám těžké deprese nebo trpím jinými vážnými duševními problémy, 
  – jsem v prvním trimestru těhotenství nebo po prvním trimestru a nekonzultovala jsem vhodnost zvukové lázně se svým lékařem, 
  – mám jiné závažné onemocnění a nekonzultoval/a jsem vhodnost zvukové lázně se svým lékařem.
 • Oblečte si něco pohodlného, ideální je například oblečení na jógu. Doporučuji dlouhý rukáv i nohavice a ponožky. Když se dlouho nehýbeme, tělo přirozeně chladne a teplo je pro pohodlí důležité. K dispozici bude lehčí deka. Pokud tedy máte rádi větší teplo, přineste si deku teplejší. Dalším důležitým faktorem pro hlubokou relaxaci je tma. Přineste si něco lekhého na přikrytí očí, například tmavý šátek.
 • Telefonní číslo, které je potřeba ve formuláři vyplnit slouží k tomu, abych Vás mohla kontaktovat v případě nečekaných změn.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.