Na klidné vlně

Restorativní jóga se zvuky terapeutických nástrojů

Pátek 17.5. od 19:00 do 20:30 hodin

Mamut Jirny

Krásné spojení blahodárných účinků restorativní jógy a léčení zvukem nám pomáhá dostat se do stavu hlubokého uvolnění, a právě zde můžeme nalézt léčivou rovnováhu, můžeme uvolnit napětí a hluboce vžité vzorce. Restorativní jóga je klidná a pomalá jóga, kdy v jednotlivých pozicích setrváváme delší dobu. Využíváme při ní hodně pomůcek, které nás v pozici podpoří, abychom se mohli krásně uvolnit a nechat ji na sebe působit. Během večera uslyšíte zvuky nejrůznějších terapeutických nástrojů, jako jsou například Tibetské mísy, křišťálové mísy, gongy, Koshi zvonky, deštné sloupy a další.

Přihlášením na akci zároveň potvrzujete, že jste si pročetli následující informace a doporučení:

 • Skupinová akce se koná dne 17.5. od 19:00 do 20:30 hodin v centru Mamut – Luční 824, Jirny. Parkování je možné zdarma přímo před centrem.
 • Úhrada za akci musí být připsána na účet nejpozději 4 pracovní dny před termínem akce.
 • Storno zdarma je možné nejpozději 4 pracovní dny před termínem akce.
 • Vím, že zvuková lázeň není pro mne vhodná pokud: 
  – trpím epilepsií vyvolanou zvukem, 
  – mám těžké deprese nebo trpím jinými vážnými duševními problémy, 
  – jsem v prvním trimestru těhotenství nebo po prvním trimestru a nekonzultovala jsem vhodnost zvukové lázně se svým lékařem, 
  – mám jiné závažné onemocnění a nekonzultoval/a jsem vhodnost zvukové lázně se svým lékařem.
 • Oblečte si něco pohodlného, ideální je například oblečení na jógu. Doporučuji dlouhý rukáv i nohavice a ponožky. Když se dlouho nehýbeme, tělo přirozeně chladne a teplo je pro pohodlí důležité. K dispozici budou i deky. Dalším důležitým faktorem pro hlubokou relaxaci je tma. Přineste si něco lekhého na přikrytí očí, například tmavý šátek.
 • Telefonní číslo, které je potřeba ve formuláři vyplnit slouží k tomu, abych Vás mohla kontaktovat v případě nečekaných změn.
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.