4týdenní online kurz
Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli

Nedokážete zastavit neustálý kolotoč myšlenek v hlavě ani při józe?

Nevíte, jak na to, aby vám jóga přinášela více vnitřního klidu?

Říkáte si: „Co ostatní dělají jinak, že jim to jde a mně ne?“

Pak jste tu správně. Více jak 15 let se věnuji józe a vedu hodiny v nejrůznějších studiích. Než se mi podařilo dát dohromady střípky kroků, které vám představím, měla jsem to podobně jako vy.

Jóga poskytuje řadu blahodárných účinků a jedním z nich je právě celkové zklidnění. 

Můžete ztišit mysl, prohloubit vnitřní klid nebo uvolnit napětí v těle. No jo, jenže co dělat, když se józe věnujete třeba několik měsíců nebo i let a nedaří se vám toho dosáhnout?

Pamatuji si, že jsem dříve v józe pořád něco řešila v hlavě. Jednou se to týkalo práce, jindy rodiny, vztahů, jak cvičím nebo všeho najednou. Myšlenky přicházely pořád dokola. Říkala jsem si, že jóga je sice fajn cvičení, u kterého se hezky protáhnu a vykroutím, ale jak dosáhnout toho zklidnění?

Stále jsem necítila výraznější zlepšení a přemýšlela jsem, jestli má smysl s jógou pokračovat, jestli prostě nebude lepší začít dělat něco jiného.

I přesto jsem cvičila jógu dál a vzdělávala jsem. Uvnitř jsem cítila, že mi asi někde něco uniká. Pamatuji si moc dobře, jak se vše začalo měnit, když jsem si pomalu začala uvědomovat určité principy.

Celá má jógová praxe se proměnila. A nejen to, změnilo se i mé vnímání a přístup ke mně samé. Vše začalo dávat větší smysl. Určitě to znáte, když se někdy dostaví takové to ahaaa, tak takhle to je.

Opravdu můžu v józe zklidnit mysl a prohloubit vnitřní klid.

Uvědomila jsem si, že principy, které mi pomáhají by mohly pomoci i lidem a kamarádům, kteří chodí na mé hodiny. A tak jsem je začala zkoušet a přizpůsobovat potřebám lidí. Při mém pozorování jsem si všimla několika důležitých věcí. A jaké to jsou?

Jóga nám ukazuje cestu, jak se vnímat ve více rovinách našeho bytí.

Všímala jsem si častých chyb, které děláte. Jedna z nich je, že kopírujete od lektora nebo souseda pozici tak, jak ji vidíte „zvenku“ (to, jak pozice vypadá nebo jak někdo v pozici vypadá), i když se vás lektor snaží do pozice správně navést. Jógové pozice je ale potřeba stavět zevnitř ven, to je ten správný způsob. 

Je to, jako kdybyste se rozhodli postavit si vysněný velký dům na základech po malé chatce, a nezabývali byste se tím, jestli současné chatkové základy ten velký dům vůbec udrží.

Pokud chcete stavět pozici zevnitř ven, je dobré pochopit své vlastní nastavení, své tělo. Vědět, co vám říká. Pokud si ale půjdete jógu jen „odcvičit“, vytratí se vědomý přístup, vytratí se napojení na vás samé.

Možná, že vám není jasné, jak přistupovat k józe vědomě. Nevíte, co si pod tím přesně představit a na co si dát pozor.

A tím se možná i vy dostáváte do situace, kdy zjistíte, že vlastně necítíte účinky, o kterých lidé vypráví. Nepocítíte tak zklidnění mysli ani hlubší vnitřní klid.

Může se dostavit frustrace, že jóga prostě nefunguje a nebudete mít motivacipokračovat dál. Budete se do ní nutit místo toho, abyste se na další chvíle s jógou těšili.

Co kdybyste objevili několik principů, které vám pomohou navodit zklidnění mysli a prohloubí váš vnitřní klid?

Co kdybyste získali sebejistotu tím, že byste věděli, co je pro vaši jógovou praxi důležité a díky tomu by se vám i lépe cvičilo?

A co kdybyste se v józe cítili tak dobře, že se budete těšit, až se ji opět budete moci věnovat?

ANO, v józe lze zklidnit mysl a navodit vnitřní klid, který je pro náš život tak důležitý.

A ANO, když konečně pocítíte tyto účinky jógy, budete je chtít zažívat zas a znova. Jóga vás jednoduše bude mnohem více bavit. 

Na skupinových lekcích není dostatek prostoru na to, abych vám vše vysvětlila, a to je i důvod, proč vznikl kurz JÓGA VNITŘNÍHO KLIDU. Než si k němu řekneme více, ráda bych se krátce představila. 

Jmenuji se Hana Bartošová,

jsem certifikovaná lektorka jógy, které se věnuji více než 17 let. Téměř stejně tak dlouho jógu i učím. 

Mám jógu moc ráda, je to krásná cesta nejen fyzického cvičení, ale i poznávání a osobního růstu.

Její komplexní přístup k našemu bytí je jedinečný a úžasně pomáhá. A proto jsem s radostí vytvořila kurz JÓGA VNITŘNÍHO KLIDU.

IMG_4494
Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli
Cena kurzu je 2850,- Kč
kurz1
lotus

Co kurz jógy vnitřního klidu obsahuje?

V kurzu se seznámíte se čtyřmi základními principy, které procházejí napříč všemi styly jógy. Každému principu se budeme věnovat jeden týden, budete tak mít dostatek času si vše vyzkoušet a zažít.

Každý z těchto principů vám postupně ukáže cestu, jak přistupovat vědomě k józe a vám samotným.  Váš vnitřní klid se prohloubí. Přesah tohoto uvědomění můžete po čase vnímat i mimo „jógovou podložku“. Budete mile překvapeni, jak se věci postupně mění i v jiných oblastech vašeho života.

lotus

Na jaké principy se můžete těšit?

1. NAŠE NASTAVENÍ
Začneme od začátku, podíváme se tedy na to, co je důležité před tím, než začnete s jógovou praxí. Ukážu vám způsob, jak se na sebe napojit a připravit se tak na samotné cvičení. Vysvětlím vám, proč je to důležité a s jakými překážkami se můžete setkat.
2. SIGNÁLY TĚLA
Naučíte se vnímat signály těla, protože pomocí nich objevíte své hranice, se kterými se také naučíte dále pracovat. Tento princip vás naučí respektovat vaši jedinečnost a aktuální nastavení.
3. AKTIVNÍ ZÁKLADNA
Abyste se naučili stavět vaše pozice zevnitř ven, je důležité naučit se pracovat s vaší základnou, a to nejen základnou fyzickou ale psychickou. Pochopíte, co je základna a naučíte se ji správně zapojovat do pozic.
4. SÍLA DECHU
A poslední zastavení bude o vašem dechu. Vysvětlím vám, jak na nás působí, čeho si všímat a jak s dechem pracovat, abyste lépe pocítili účinky, které jóga nabízí a posunuli jste vaši praxi více dovnitř, do vašeho středu.
lotus

Jak bude kurz probíhat?

Celý kurz je online a je na čtyři týdny. Můžete si ale zvolit i klidnější tempo a kurzem postupovat pomaleji. Jednotlivé části kurzu se vám budou odkrývat postupně. Má to svůj smysl, chtěla bych, abyste si dali čas na zažití vždy jedné dané části a teprve poté se posunuli dál. Na nové odkryté části kurzu budete upozorněni e-mailem.  

Kurz je postaven převážně na předtočených videích. Chtěla jsem, aby vše bylo názorné a srozumitelné. Abyste si rovnou vše vyzkoušeli, protože teprve svou vlastní zkušeností můžete pocítit změny, které principy vyvolávají. 

Zrovna tak bonusy se budou odkrývat postupně, jak budete kurzem procházet. A jaké bonusy na vás čekají?

Navíc získáte několik bonusů zdarma

20 min online konzultace, podpora na vaší cestě​ 

Elektronický zápisník, který vám pomůže  vlastním pozorováním. 

Ásanová praxe ve fotografiích. Fotografie všech lekcí pro vaši jógu.

lotus

Ještě tu pro vás něco mám

Pokud máte rádi propojení s komunitou, můžete se přihlásit do uzavřené Facebookové skupiny a vzájemně se podporovat s lidmi na podobné cestě.

Přístup do kurzu budete mít po dobu 2 měsíců. Můžete se tedy v klidu k jednotlivým materiálům vracet, jak budete potřebovat.

K tomu všemu ještě něco navíc

Na online kurz se vztahuje 14denní garance vrácení peněz. Pokud zjistíte, že kurz není pro Vás ten pravý,  napište mi do 14 dní od zakoupení a já Vám bez dotazů  vrátím peníze zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá.

Pojďme si vše přehledně shrnout

Jóga vnitřního klidu je 4týdenní online kurz.
V kurzu se naučíte čtyři základní principy, které vás povedou ke zklidnění mysli, a navození většího vnitřního klidu. Celkově se prohloubí váš vědomý přístup k vám samým i k józe.
Kurzem získáte sebejistotu, budete vědět, co je pro jógovou praxi důležité a jak to vše propojit, aby se vám lépe cvičilo. Pocítíte tak účinky jógy mnohem intenzivněji.
Přenesením jednotlivých principů do praxe se prohloubí váš jógový prožitek, budete se cítit při józe příjemně a bude vás více bavit.
Obsah kurzu i bonusy se vám budou odkrývat postupně. Nebudete tak zahlceni vším najednou.
S kurzem získáte i tři zajímavé elektronické bonusy: 15minutovou online konzultaci, Zápisník a Roviny bytí. Každý z bonusů prohloubí a doplní obsah celého kurzu.
Svou cestu můžete sdílet prostřednictvím uzavřené Facebookové skupiny. Skupinu můžete také využít pro motivaci a podporu.
Přístup do kurzu budete mít dva měsíce. Můžete se tak k obsahu opakovaně vracet.
Na kurz se vztahuje 14denní garance vrácení peněz. Nic tedy neriskujete.
Nahlédněte do kurzu

Možná Vás teď napadají různé otázky

Klikněte na otázku, aby se vám zobrazila odpověď.

Celý kurz je online a přístup do kurzu získáte v pondělí následující týden po obdržení platby.

Celý kurz je online a trvá 4 týdny nebo i déle, záleží na tempu, které si zvolíte. Jednotlivé části kurzu se vám budou odkrývat postupně. Do vaší e-mailové schránky vám přijde upozornění, jakmile bude další část kurzu k dispozici.

Přístup do kurzu budete mít dva měsíce. Můžete se tak k obsahu opakovaně vracet a zároveň budete motivováni kurz projít a ne jej odkládat až na někdy později.

Pokud byste se rádi principům věnovali, ale s jógou nemáte žádnou zkušenost, pak pro vás bude vhodnější online kurz pro začátečníky Jóga vnitřního klidu pro začátečníky, kde probíráme vše od začátku. Kurz najdete na mých webových stránkách.
Pokud si stále nejste jisti napište mi, podíváme se na to společně.

Máte další otázky? Napište mi na e-mail hana@hanabartosova.com, ráda Vám odpovím.

Neváhejte a klikněte na tlačítko „ANO, CHCI VSTOUPIT DO KURZU“ a vydejte se na cestu vnitřního zklidnění v józe.

Chcete se na něco zeptat?
Napište mi na e-mail hana@hanabartosova.com, ráda vám odpovím.