E-book

ZPÍVAJÍCÍ MÍSY A JÓGA

Chcete se uvolnit a zklidnit?

Rádi byste se cítili dobře po stránce fyzické i psychické, ale nevíte jak na to?

Nedaří se vám zmírnit neustálý kolotoč myšlenek v hlavě?

Možná, že přemýšlíte o tom, jak v dnešní době plné stresu a napětí nalézt vnitřní pohodu. Zkoušíte to, ale stále se vám to nedaří. 

Představte si, že by vám použití dvou metod, které zná lidstvo již od nepaměti, přineslo pocit klidu a vyrovnanosti. 

Jmenuji se Hana Bartošová,

několik let se věnuji léčení zvukem (sound healing) a provázím jógou.

Oba tyto přístupy a mnohé další využívám k tomu, abych vám pomohla objevit život na klidné vlně.

 Ukáži vám, jak spojení dvou starodávných moudrostí přinese do vašeho života vnitřní klid. 

IMG_4494

Zpívající mísy a jóga

E-book spojuje dva přístupy, které blahodárně působí na vaše tělo, mysl a duši. Jedním je léčení zvukem, které na vás bude působit prostřednictvím tibetských zpívajících mís, a druhým je jóga.

Představím vám oba směry a krok za krokem vás naučím, jak se zklidnit a cítít se dobře psychicky i fyzicky.

Dopřejte si zvukovou masáž, po které se budete cítit odpočatí, zrelaxovaní a nabití energií. Zvukové vibrace se velmi dobře šíří vodou v těle a pronikají hluboko do buněčných struktur. Rozmělňují fyzické i psychické napětí a navozují pocit klidu.

Co zajímavého vám e-book přinese?

Dozvíte se potřebné základy o léčení zvukem a józe. Nemusíte mít žádné zkušenosti ani vědomosti, provedu vás od začátku krok za krokem.
Objevíte, proč jsou zpívající tibetské mísy tak jedinečné a jaké mají blahodárné účinky.
Naučím vás jak v praxi propojit tibetské zpívající mísy a jógu.
Vyzkoušíte si tři styly jógy a budete si tak moci vybrat směr, který vám nejvíce vyhovuje. Váš prožitek postavíme na jin józe, jemné vinyáse a restorativní józe.
Pokud zkoušíte meditovat anebo byste rádi začali, v kapitole o meditacích si ukážeme, jak meditovat se zpívajícími mísami a v čem může být taková meditace jednodušší.
Dám vám pár tipů, jak překonat nejběžnější překážky, abyste si mohli dopřát vnitřní klid.
Získáte zdarma 3 zajímavé bonusy.

Vědomé prožívání přítomného okamžiku za zvuku zpívající mísy vás vnitřně obohatí. Napojíte se více sami na sebe, zklidníte se a svět kolem vás také. Budete se cítit lehce a plní života.

Cena e-booku je 480,- Kč

V Praze si za tuto cenu zajdete přibližně dvakrát na hodinu jógy. Masáž nebo zvuková terapie vás bude stát alespoň dvakrát tolik. 

Zakoupením e-booku získáte potřebné informace k tomu, abyste si spojení tibetských zpívajících mís a jógy mohli dopřát tak často, jak budete chtít. Třeba i jen 10 minut denně. Ušetříte tak čas strávený cestováním do studií a peníze za vstupy. 

Józe i léčení zvukem se věnuji několik let a neustále se vzdělávám. Tipy a rady, které jsou v e-booku zmíněné vycházejí především z mých vlastních zkušeností a práce s klienty. 

 Spojení jógy a léčivých zvuků je příjemný zážitek, o který se s vámi ráda podělím na 97 stranách. Navíc získáte tři zajímavé bonusy zdarma.

A jaké to jsou?

Bonusy, které získáte zdarma k e-booku:

Zápisník je tu pro vás. Podpoří vás na vaší cestě, pomůže vám uvědomit si, kde se nacházíte a kam směřujete. Můžete si do něj zapisovat vše, co je pro vás důležité. Zápisník je ve formátu .docx (word), abyste do něj mohli rovnou psát.

10 tipů, jak si vybrat svou zpívající mísu. Průvodce, který vám pomůže s výběrem tibetské zpívající mísy. Tipy o 13 stránkách lze získat pouze jako bonu při zakoupení e-booku. 

Pozice a sestavy ve fotografiích. Přehled pozic ve fotografiích můžete využít jako pomocníka pro rychlejší orientaci a výběr toho, čemu se chcete věnovat. Můžete jej mít vždy po ruce.

Možná Vás teď napadají různé otázky

Klikněte na otázku, aby se vám zobrazila odpověď.

Ano, určitě. Vše vám vysvětlím od základu. V e-booku najdete řadu fotografií a podrobných popisů. Navíc získáte zdarma 3 bonusy, které vás na vaší cestě podpoří.

Budete určitě potřebovat tibetskou zpívající mísu a pohodlné oblečení na cvičení jógy. Pokud nemáte jógovou podložku nebo jiné pomůcky, nevadí. Můžete začít cvičit například na koberečku a využít polštářky nebo deky místo pomůcek. Později uvidíte, zda si budete chtít něco dalšího dokoupit.

 

Tibetskou mísu budete potřebovat. Ano, je to další výdaj navíc, ale stále to stojí za to. Poté, co mísu budete mít, můžete si dopřávat její účinky tak často, jak budete chtít. Ušetříte tak nejen čas strávený cestováním za podobnými lekcemi, ale také peníze za vstupy.

Cena mísy se liší podle velikosti i kvality. Záleží samozřejmě na vás, kolik budete chtít do mísy investovat. Malé misky se dají koupit od 500 Kč. To je přibližně cena oběda pro dva, půlhodinové masáže nebo jednoho trička.

Bonus 10 tipů, jak si vybrat svou zpívající mísu, který získáte zdarma k e-booku, jsem připravila právě proto, abych vám s výběrem mísy pomohla.

 

E-book je zaměřený na to, jak si dopřát blahodárné účinky tibetských mís a jógy v praxi. Tomu je také přizpůsoben rozsah teorie. Cílem e-booku není podat vyčerpávající informace o léčení zvukem, tibetských zpívajících mísách nebo józe.

Prožitek zpívajících mís a jógy je postaven na základě třech stylů jógy: jin jógy, jemné vinyásy a restorativní jógy. Záměrem e-booku není naučit vás složité pozice. Celá myšlenka je o zklidnění a uvolnění a na to je také zaměřen výběr pozic. Zvažte, zda je to pro vás to pravé.

V e-booku najdete informace, jak spojit dva směry: jógu a léčení zvukem. O józe najdete mnoho informací na internetu, v knihách nebo můžete navštívit nejrůznější kurzy. O léčení zvukem a tibetských mísách je toho v češtině napsáno velmi málo. Informace o spojení jógy a léčivých nástrojů nebo konkrétně tibetských mís nebude lehké najít.

Cílem e-booku je naučit vás, jak si v praxi dopřát blahodárných účinků spojení tibetských mís a jógy. E-bookem si ušetříte čas, který byste věnovali sběru informací a přemýšlení o tom, jak vše poskládat, aby to mělo smysl. Józe i léčení zvukem se věnuji několik let a ráda se s vámi o své zkušenosti v e-booku podělím.

Z vlastní zkušenosti a ze zkušeností klientů mohu říci, že zvukové vibrace v kombinaci s jógou působí opravdu blahodárně. Reakce jsou různé, někomu se uleví psychicky, jinému fyzicky. Někdo je nabitý energií, krásně odpočatý nebo vnitřně klidný. Jak to zapůsobí na vás? Napište mi, budu se těšit na vaše prožitky.

Máte další otázky? Napište mi na e-mail hana@hanabartosova.com, ráda Vám odpovím.

E-book splnil mé očekávání, dostal jsem přesně to, co jsem si představoval. Jako začátečník jsem ocenil, že informace, jak se dostat do polohy jsou podrobně a srozumitelně napsané a vždy doplněné fotografií, kde jsem si mohl potvrdit, jestli jsem v poloze správně. Sám jsem si pořídil mísu za 850,- Kč a jsem spokojen. Bylo pro mě příjemným zjištěním, že vibrace jsou cítit a jak na ně moje tělo reaguje. K výběru mísy mi pomohl jeden z bonusů tohoto e-booku 10 tipů, jak vybrat svou tibetskou mísu. Teď začínám používat i druhý bonus zápisník, protože jsem začal s 21 denním rituálem, to je jedna z věcí, která mě v e-booku také hodně zaujala. Našel jsem si denní čas, kdy se věnuji józe a zvukům tibetských mís a cítím se od té doby mnohem lépe, jsem klidnější a mám pocit, že mi přibyly i fyzické síly. Při čtení e-booku bylo od začátku cítit, že je psaný srdcem, že Hanku toto téma zajímá, má ho ráda a hlavně čerpá ze svých bohatých zkušeností. Celá kniha je přehledná, laskavá, je to opravdu přehledný průvodce, jak používat zvuky mís společně s jógou. Všem ho mohu jen doporučit, pro mě se stal denním průvodcem. Petr Fryš

Na e-book kurz se vztahuje 14denní garance vrácení peněz. Pokud zjistíte, že kurz není pro Vás ten pravý,  napište mi do 14 dní od zakoupení a já Vám bez dotazů  vrátím peníze zpět.

Vaše spokojenost je pro mě důležitá.

Hančin e-book je hotový skvost. Je plný zajímavých informací, myšlenek i přehledně zpracovaných návodů a doporučení, jak na to. Odjakživa mě zajímá muzikoterapie, a tak se velmi těším, jak si život zkrášlím přidáním tibetské zpívající mísy do jógové praxe, na kterou se posledních pár let bohužel jen práší. Nejdřív však vybrat tu správnou mísu 😊 To však s Hančinými tipy bude hračka. Celým e-bookem se prolíná nádherná klidná atmosféra, pro kterou se rozhodně ještě několikrát vrátím. Sečteno a podtrženo – nádherné inspirující čtení plné praktických informací, které s radostí doporučuji každému! Daria Molnár

Klikněte na tlačítko „KOUPIT E-BOOK“ a vydejte se na cestu uvolnění a zklidnění.

Chcete se na něco zeptat?
Napište mi na e-mail hana@hanabartosova.com, ráda vám odpovím.