Záznam webináře na téma:

Jak dosáhnout vnitřního klidu ve víru neustálých změn

Webinář trvá 1h 13 minut a je ZDARMA.

Připravila jsem pro vás cyklus webinářů, které se věnují osobnímu rozvoji. Chtěla bych s vámi sdílet, cestu, která pomohla nejen mě, ale i řadě dalších klientek. Chtěla bych vám dát do rukou nástroje, abyste si sami dokázali pomoci. Abyste se cítili dobře a žili život, který vás bude naplňovat. 

Ve škole nás nikdo neučil, jak zvládat neustálé změny a výzvy, které jsou běžnou součástí našich životů. Neučili nás jak objevit svůj potenciál a žít tak, abychom byli v životě šťastní a spokojení. 

A tak se každý snažíme po svém. Někdo letí životem a „nemá čas“ se nad vším zamyslet, ale život nás dříve či později zastaví. Jiní z vás čtou knihy, zkouší kurzy a workshopy, a přeci čtou tyto řádky a stále hledají, jak to vše zvládnout. Jsem moc ráda, že jste zde, že se nevzdáváte. 

Jmenuji se Hana Bartošová

a budu vás webinářem provázet. Jsem certifikovaná životní kočka a osobní rozvoj mě zajímá již léta.

Ráda vás na vaší cestě provedu. Vaše transformace a procitnutí je něco, co dává mé práci smysl.

IMG_5188 2
Co vám webinář přinese?
  • Prvním tématem bude známý citát: Život je změna a změna je život. Zamyslíme se nad tím, proč se neustále něco mění.
  • Budeme si povídat o rozmanitosti, kontrastech, smyslu života a o naší vnitřní bytosti.
  • Povíme si o vnitřním klidu. Tedy co ten vnitřní klid je a proč to máme každý jinak?
  • Dozvíte se proč je důležité umět se navracet ke svému středu, k vnitřní harmonii.
  • Dále se zmíníme o našich dovednostech – průvodcích života, našem navigačním systému.
  • Poté se podíváme na časté mýty a domněnky.
  • Zamyslíme se nad tím, co nejčastěji náš vnitřní klid ruší.
  • Pokusím se také odpovědět na otázku, co s tím vším dělat dále. 
  • Na závěr mám pro vás připravenou příjemnou meditaci.
CELOSTNÍ KOUČINK

"Koučování s Hankou jsem vyzkoušela s mírnou nedůvěrou. Popravdě jsem nevěřila, čím by pro mě bylo větším přínosem, než je terapie nebo jen obyčejné "pokecání" s kamarádkou. Nyní nechápu, jak jsem mohla mít takové předsudky. Během pár minut jsem pochopila, že jsem se nemohla více splést. Mám přečtené desítky sebe-rozvojových knih a shlédnuté mraky videí, ale nic mi nepomohlo tolik jako koučování s Hankou. Konečně jsem šla do akce a navíc tak, že jsem s tím po týdnu nepraštila, ale přidávala jsem další změny. Hančino koučování je neuvěřitelně laskavé, ale zároveň opravdu motivující ke změně. Po každém sezení jsem se cítila jako na obláčku. Věci, které nešly třeba i více než půl roku, najednou šly s takovou lehkostí. Ten pocit plné pozornosti a laskavé podpory dělal úplné zázraky! Cítila jsem se opravdu opečovávaná a odhodlaná jít do akce. Navíc Hanky naprosto upřímná radost z úspěchů byla tak nakažlivá, že mi vždy zvedla náladu. Hanka drží bezpečný prostor a klade ty správné otázky. Měla jsem tolik aha momentů. No prostě skvělé! A ještě bych ráda pochválila Hanky krásné meditace. Pomohly mi v sobě najít sílu a odhodlání jít s lehkostí do změny. Byly naprostý balzám pro duši. Koučování s Hankou moc doporučuji těm, kteří chtějí pohnout s dlouho stojícím balvanem nebo najít cestu, kam dál."

Eva Knoblová

Těším se na vás

Hanka