Na klidné vlně

Objevení vnitřního klidu je umění procitnout

Je to cesta, na které se učíme vnímat naše možnosti, hranice a vnitřní sílu. Je to dobrodružství, které otevírá srdce a dodává pevnou půdu pod nohama.

Hana Bartošová

Tři cesty, kterými se můžeme spolu vydat

CELOSTNÍ KOUČINK

Potřebujete najít cestu, jak dál? Nedaří se vám dlouho s něčím pohnout? Čtete sebe-rozvojové knihy, googlíte, chodíte na semináře a stále nic nepomáhá?​

SOUND HEALING

Vyzkoušejte jedinečné účinky terapeutických nástrojů. Objednat se můžete na individuální sezení nebo se podívejte do kalendáře a vyberte si některý ze skupinových večerů.

JÓGA VNITŘNÍHO KLIDU

Jóga vnitřního klidu je projekt, který vám pomáhá objevit vnitřní harmonii a sílu. Vede vás k sebepoznání a pochopení. Je to krásný koncept, který působí ve všech rovinách našeho bytí.

Zdarma pro vás

Jak v józe dosáhnout zklidnění mysli, i když se vám to doposud nepodařilo?

Záznam oblíbeného webináře

Proč je vědomý přístup v józe důležitý?

Přečtěte si zamyšlení nad přínosy vědomého přístupu v józe.

7 zajmavostí o léčení zvukem

Začtěte se do e-booku, ve kterém vám poodhalím 7 zajímavostí ze světa léčení zvukem.

Vnitřní klid

4 Zamyšlení o vnitřním klidu a první kroky k jeho nalezení. Nahlédněte do e-booku a inspirujte se myšlenkami, které vás zavedou na cestu za Vaším klidem.

Jak dosáhnout vnitřního klidu ve víru neustálých změn

Záznam webináře

Reference

CELOSTNÍ KOUČINK

"Koučování s Hankou jsem vyzkoušela s mírnou nedůvěrou. Popravdě jsem nevěřila, čím by pro mě bylo větším přínosem, než je terapie nebo jen obyčejné "pokecání" s kamarádkou. Nyní nechápu, jak jsem mohla mít takové předsudky. Během pár minut jsem pochopila, že jsem se nemohla více splést. Mám přečtené desítky sebe-rozvojových knih a shlédnuté mraky videí, ale nic mi nepomohlo tolik jako koučování s Hankou. Konečně jsem šla do akce a navíc tak, že jsem s tím po týdnu nepraštila, ale přidávala jsem další změny. Hančino koučování je neuvěřitelně laskavé, ale zároveň opravdu motivující ke změně. Po každém sezení jsem se cítila jako na obláčku. Věci, které nešly třeba i více než půl roku, najednou šly s takovou lehkostí. Ten pocit plné pozornosti a laskavé podpory dělal úplné zázraky! Cítila jsem se opravdu opečovávaná a odhodlaná jít do akce. Navíc Hanky naprosto upřímná radost z úspěchů byla tak nakažlivá, že mi vždy zvedla náladu. Hanka drží bezpečný prostor a klade ty správné otázky. Měla jsem tolik aha momentů. No prostě skvělé! A ještě bych ráda pochválila Hanky krásné meditace. Pomohly mi v sobě najít sílu a odhodlání jít s lehkostí do změny. Byly naprostý balzám pro duši. Koučování s Hankou moc doporučuji těm, kteří chtějí pohnout s dlouho stojícím balvanem nebo najít cestu, kam dál."

Eva Knoblová
CELOSTNÍ KOUČINK

"S Hankou se mi pracovalo velmi dobře, líbí se mi její pozitivní a uvolněný přístup. Naučila mě praktické způsoby, jak dosáhnout svých cílů. A tak jsem se díky jejímu vedení konečně pustila do dopsání mé knihy, což jsem předtím velmi, velmi... dlouho odkládala. Překvapilo mě, jak je to vlastně jednoduché, když vím, jak na to. Hani velké díky."

Monika Černá
CELOSTNÍ KOUČINK

"Hančino koučování vřele doporučuji. Hanka je moc milá, příjemná a empatická. Naučila mě “drobnosti”, které mohu využívat každý den, abych se cítila lépe. A ačkoliv mě to nestojí skoro žádný čas, vidím na sobě už po pár dnech opravdový efekt. Každodenní opakování je totiž to, co má opravdovou sílu. Už několikrát jsem na nějaké akci zažila “wow efekt”, kdy jsem prožila cosi speciálního. Vznášela jsem se na obláčku několik dní, ale potom mě každodenní život vrátil zpět do starých kolejí. Věřím, že tento přístup malých krůčků vede k trvalým změnám v životě. Každé sezení bylo zakončeno meditací / vizualizací, která mě vždy zklidnila a příjemně naladila. Moc děkuji!"

Alena Vůjtová
KURZ JÓGY VNITŘNÍHO KLIDU - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI

"Ahoj Hanka, tvoj kurz je naozaj skvelý, pekne prehladne spracovany aj s ukazkami. Co si odnasam do praxe je ritual pred jogou, vdaka ktoremu má joga iny rozmer ako len odcvicit asany, naozaj priniesla klud a mier v mojom vnutri. Pocitila som aj prival energie a vacsiu chut do zivota, stihnem viac vecí, ladnejsie sa pohybujem, lahsie sa dostanem do meditacie, a viac som naladena na svoju intuiciu. Videa aktivna ruka, noha atd. boli velmi pekne spracované a pouzitim bodov sa uplne inak citim v asanach. Dychanie som doteraz robila do brucha, budem sa snazit teto zvyk odburat aj ked sa musim na to stale sústreďovať...Želám pekný zvyšok víkendu a tesim sa na tvoje ďalšie kurzy❤️."

Eva
WEBINÁŘ - JAK V JÓZE DOSÁHNOUT ZKLIDNĚNÍ MYSLI, I KDYŽ SE VÁM DO DOPOSUD NEPODAŘILO?

"Dobrý večer, právě jsem dokoukala Váš webinář o józe. Cvičím ji už několik let, ale "podomácku". 🙂 Takže to, o čem jste mluvila, mi dost dalo. Dosud jsem jógu vnímala opravdu jen jako fyzické cvičení, ve kterém navíc nedělám moc velké pokroky. Duchovní stránka mě tak nějak míjí. Třeba to teď bude jiné. Moc Vám děkuji."

Ivona
LÉČENÍ ZVUKEM - INDIVIDUÁLNÍ SEZENÍ

"Byla jsem několikrát u kamarádky Hanky Bartošové na sound healingu a byl to úžasný zážitek. Jsem člověk, který se nedokáže zklidnit, natož "vypnout", ale zde se mi to naprosto úžasnou a nenásilnou formou povedlo!!! Při té více než hodině jsem se úplně odpojila od vnějšího světa a cítila, jak jednotlivé nástroje a jejich zvuky úplně rezonují s mým tělem, opravdu jsem to spojení vnímala a po skončení jsem se cítila zregenerovaná a tak o 10 let mladší!!! Vřele doporučuji sound healing u Hanky, která je nejen moje dlouholetá kamarádka, ale opravdový profesionál, všem, kteří potřebují uzdravit tělo a duši a nebo jen prostě báječně zrelaxovat a zregenerovat. Díky, Hani!!!!!"

Ivana Zelníčková
LÉČENÍ ZVUKEM - SKUPINOVÁ AKCE

"Zvukovou lázeň jsem absolvovala poprvé a byla jsem naprosto nadšena. Zvuk různých nástrojů, jejich rozdílná intenzita, provázející příjemný hlas lektorky, to je jen zlomek toho, kvůli čemu bych neváhala tuto lekci doporučit každému. Být sama se sebou, v přítmí, vnímat tyto zvuky, to je relaxace, kterou by si zasloužil každý z nás."

Radka Rozlivková
LÉČENÍ ZVUKEM - SKUPINOVÁ AKCE

"Léčení zvukem bych určitě doporučila vyzkoušet. Osobně jsem byla velice překvapená, jak se dokážu na chvilku zastavit a užít si to. Po hodině a vlastně i několik dní potom se cítím hrozně fajn."

Kateřina Laštovková